Прийом електронних заяв на перепоселення в гуртожитки Студмістечка на 2024-2025 навчальний рік

Студенти мешканці гуртожитків студмістечка, які бажають перепоселитися на новий 2024- 2025 навчальний рік (в т.ч., які зараховуються на 2 курс магістратури) повинні надіслати заяву на перепоселення (продовження проживання) в електронному вигляді.

Електронна заява заповнюється студентами-мешканцями гуртожитків, в особистому кабінеті
студента в розділі «Гуртожитки»->«Поселення в гуртожитки».  Для подання заяви необхідно увійти на сайт

Після цього, інформація буде опрацьована студмістечком та інститутами. Нагадуємо, в університеті діє система рейтингового поселення. Рішення щодо поселення студентів (в т.ч. 2-го курсу магістратури) прийматимуть відповідні інститути.

У випадку неподання електронної заяви, щодо продовження проживання, студент не буде включений в список на поселення на новий 2024-2025 навчальний рік.

Звертаємо увагу, що електронні заяви на перепоселення прийматимуть від мешканців, тобто студентів, які проживають в гуртожитку (оформлені до 30 червня 2024 року включно).

Прийматимуться електронні заяви з 3.06.2024 по 30.06.2024 включно, тому не зволікайте, щоб не втратити місце в гуртожитку студмістечка.

Студенти, які хочуть вперше чи повторно поселитися в гуртожиток повинні звернутися в деканати своїх інститутів.