Опитування щодо якості освітньої програми для студентів бакалаврів 4-го курсу

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки проводить опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які завершують підготовку за освітньою програмою у поточному семестрі для отримання об'єктивної інформації щодо змісту освітньої програми та якості освіти за нею.

Просимо Вас заповнити анкету за покликанням: ЯКІСТЬ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Анкета доступна за корпоративним обліковим записом.

Тривалість заповнення анкети – 5-10 хвилин.

Ваші відверті відповіді допоможуть нам розробити й здійснити заходи щодо підвищення якості освітньої діяльності за Вашою освітньою програмою, підвищити якість освіти, придатність випускників до працевлаштування.

Результати дослідження будуть використані тільки в узагальненому вигляді в розрізі освітніх програм Університету.

Результати минулорічного опитування розміщено на сторінці Центру забезпечення якості освіти.