Google запрошує на новий потік програми “Розвивайте карʼєру із Google Cloud: AI & Data”, аби навчити українців створювати продукти на основі AI

Google продовжує свою ініціативу навчання в галузі хмарних технологій в Україні та оголошує реєстрацію на новий потік безкоштовної програмиРозвивайте кар'єру із Google Cloud: AI & Data”. Ця ініціатива створена з метою допомогти українцям отримати практичний досвід роботи з штучним інтелектом, використовуючи доступні рішення від Google, та отримати сертифікацію.

Програма “Розвивайте карʼєру із Google Cloud: AI & Data” триватиме 6 тижнів – з 13 лютого по 31 березня 2024 року. Навчання проходитиме онлайн, кожен учасник зможе обрати зручний темп та час, адже матиме доступ до всіх матеріалів, а також записів вебінарів протягом всього періоду.

Під час програми учасники отримають теоретичні знання про хмарні технології та практичний досвід створення невеликих проєктів на основі штучного інтелекту. По завершенню програми найбільш активні учасники отримають можливість скласти сертифікаційний іспит Google Cloud.

Google реалізує цю програму за підтримки експертів WiseIT, ZenCore та фахівців Google.

Ця програма буде корисною для:

  • Junior та Middle розробників з досвідом у програмуванні, які цікавляться використанням Google Cloud, але ще не вивчили всі можливості платформи.
  • Нетехнічних фахівців, таких як бізнес-аналітики, продуктові менеджери, проєктні менеджери та маркетологи, які хочуть спростити свою роботу з обробкою великих обсягів даних.

У рамках навчального процесу учасники отримають:

  • Безкоштовний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost.
  • Практичний досвід із використання хмарних технологій, який допоможе створювати цікаві проєкти.
  • Знання з Vertex AI Search and Conversation та Dialogflow для створення практичних рішень.
  • Нагороди за три і більше отриманих бейджів навичок.
  • Безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспитGoogle Cloud за 12+ бейджів навичок.
  • Зустрічі із фахівцями з хмарних технологій щодо підготовки до міжнародної сертифікації Google Cloud та карʼєрними консультантами.

Зареєструватися для участі у програмі можна за посиланням. Початок програми – 13 лютого 2024 року. Після завершення реєстрації ви отримаєте електронного листа з інструкцією щодо подальших дій, разом із інформацією про вебінари з експертами з хмарних технологій.

Більше інформації про програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud: AI & Data” ви знайдете за посиланням.

Крім того, ці та інші ресурси, які має Google для отримання знань для школи, роботи чи життя, можна знайти на освітньому хабі Google Знання.